Siemanko! 👋

Nazywam się Krzysiek Baranowski i wierzę, że w życiu wiele rzeczy jest możliwe, ale musisz być wytrwałym. Dlatego staram się zgrabnie połączyć tematy związane z programowaniem, marketingiem oraz marką osobistą, aby robić w życiu to, co mnie cieszy i daje mi satysfakcję.
👋
Pogadajmy!
Masz do mnie jakieś pytanie lub ofertę współpracy? Skorzystaj, proszę z poniższego maila.
Odpowiadam na każdą wiadomość.

👉 kontakt@programistabyc.pl

Aplikacje mobilne

Od 6 ponad lat jestem związany z tworzeniem aplikacji mobilnych. Komercyjnie swoją przygodę rozpocząłem w 2016 roku.

Uwielbiam pracować w podejściu cross-platform. Stało się tak dzięki Xamarin Native, który stał się moją pierwszą mobilną technologią, którą poznałem na początku swojej kariery. Obecnie skupiam się na tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem frameworka Flutter.

Dzielenie się doświadczeniem

Uwielbiam to. Nadal nie mam pojęcia, jak to się stało, że daje mi to tak niesamowitą satysfakcję. Efektem tego jest ten blog oraz wykorzystywanie nadarzających się okazji, aby komuś pomóc.

Do tej pory miałem szansę poprowadzić kilka szkoleń z tematów takich jak: podstawy Fluttera, Xamarin czy Android z wykorzystaniem języka Kotlin.

Jestem w trakcie wydawania własnej książki, której wydaniem zajmie się wydawnictwo Helion. Jaki temat? Podstawy Fluttera. Po więcej szczegółów odsyłam Cię na stronę wydawnictwa.

Flutter. Podstawy
W księgarni informatycznej Helion znajdziesz: Flutter. Podstawy, autor: Krzysztof Baranowski, wydawnictwo: Helion. Produkt dostepny w formacie: Książka. Pobierz i przeczytaj darmowy fragment.

Prywatnie

Mąż Oli, fan robienia tysiąca rzeczy naraz. Nauka prezentacji, testowanie nowych bibliotek w apkach mobilnych, architektura aplikacji, układanie puzzli 🧩, malowanie po numerach czy czytanie książek na kompletnie różne tematy to tylko wierzchołek góry lodowej. ☃️