O mnie

Cześć! 👋

Nazywam się Krzysiek Baranowski i wierzę, że w życiu wiele rzeczy jest możliwe, ale musisz być wytrwałym. Dlatego staram się zgrabnie połączyć tematy związane z programowaniem, marketingiem oraz marką osobistą, aby robić w życiu to, co mnie cieszy i daje mi satysfakcję.
👋
Pogadajmy!
Masz do mnie jakieś pytanie lub ofertę współpracy? Skorzystaj, proszę z poniższego maila.
Odpowiadam na każdą wiadomość.

👉 kontakt@programistabyc.pl

Developerka mobilna (i nie tylko).

Od prawie 8 lat jestem związany z tworzeniem aplikacji mobilnych. Komercyjnie swoją przygodę rozpocząłem w 2016 roku.

Uwielbiam pracować w podejściu cross-platform. Stało się tak dzięki Xamarin Native, który stał się moją pierwszą mobilną technologią, którą poznałem na początku swojej kariery. Nierozłącznie jesteśmy razem do dzisiaj. Poza tym skupiam się na tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Fluttera.

Aplikacje mobilne są obecnie tylko przykrywką. Tak naprawdę uwielbiam pracę z architekturą oprogramowania.

Dzielenie się doświadczeniem

Nadal nie mam pojęcia, jak to się stało, że daje mi to tak niesamowitą satysfakcję. Efektem tego jest ten blog oraz wykorzystywanie nadarzających się okazji, aby komuś pomóc.

Do tej pory miałem szansę poprowadzić kilka szkoleń z tematów takich jak: podstawy Fluttera, Xamarin czy Android z wykorzystaniem języka Kotlin.

Napisałem książkę, z pomocą wydawnictwa Helion. Jaki temat? Podstawy Fluttera. Po więcej szczegółów odsyłam Cię na stronę wydawnictwa poniżej.

Flutter. Podstawy
W księgarni informatycznej Helion znajdziesz: Flutter. Podstawy, autor: Krzysztof Baranowski, wydawnictwo: Helion. Produkt dostepny w formacie: Książka. Pobierz i przeczytaj darmowy fragment.

Prywatnie

Mąż Oli, fan robienia tysiąca rzeczy naraz. Nauka prezentacji, testowanie nowych bibliotek w apkach mobilnych, architektura aplikacji, układanie puzzli 🧩, malowanie po numerach czy czytanie książek na kompletnie skrajne tematy to tylko wierzchołek góry lodowej.